Sign in

Galatasaray Espor’un orta koridoru Bolulu ile lig aşaması, play-off beklentileri ve kariyer hedefleri hakkında konuştuğumuz bir röportaj yaptık.

Öncelikle henüz geçtiğimiz lig aşamasından konuşalım. Lig aşaması senin için nasıl geçti? Takım olarak nasıl bir performans gösterdiğinizi düşünüyorsun?

Güzel, temiz bir performans sergiledik. Genel olarak bence iyiydik. Ama takıma bir kez…


NLC 2021 Yaz Mevsimi şampiyonu olan Tricked Esport’un üst koridoru temsilcimiz Madly ile European Masters, ERL tecrübeleri ve kariyer planları hakkında konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Öncelikle NLC 2021 Yaz Mevsimi şampiyonu oldunuz, tebrikler. Final serisi sizin için biraz zorlu geçti. 0–2'den 3–2 yaptınız. …


Mevsimin En Değerli Oyuncusu seçilen Galatasaray Espor’un ormancısı Mojito ile lig aşaması, oyuncu olarak gelişimi ve kariyeri hakkında konuştuğumuz bir röportaj yaptık.

Lig aşamasını birinci bitirdiniz. Bunun hakkında ne düşünüyorsun, lig aşaması senin için nasıl geçti?

Lig aşamasını lider bitirmek rahat hissettiriyor ve çeyrek finalde potansiyel rakiplerinizi izleyebiliyorsunuz. …


Galakticos’un tecrübeli ormancısı Elramir ile kariyer planları, play-off eşleşmeleri ve performansı hakkında konuştuğumuz bir röportaj yaptık.

Bu mevsim kariyerinde ilk defa as takım ormancısı olarak VFŞL play-offlarına son sıradan değil, rahat bir şekilde 3. sıradan girdin. Lig aşaması senin için nasıl geçti?

Lig aşaması bizim için beklediğimden iyi başladı. Mevsimin…


Papara SuperMassive Blaze Akademi’nin çaylak üst koridor oyuncusu NuQ ile kariyeri, performansı ve AL Finali hakkında konuştuğumuz bir röportaj yaptık.

Öncelikle ilk VFŞL deneyimin hakkında konuşalım. As takımda oynayacağını öğrendiğinde nasıl hissettin ve o an neler düşündün?

As takımda oynayacağımı öğrendiğimde hem çok mutlu oldum hem de çok tedirgin oldum…


5 Ronin’in genç nişancısı Andariel ile kendisi, kariyeri ve geçtiğimiz mevsimki performansı hakkında konuştuğumuz bir röportaj yaptık.

5 Ronin forması altında bir mevsimi daha bitirdin. İstediğiniz sonucu alamasanız da senin bu mevsim hakkındaki düşüncelerin neler?

Bu mevsime çok geç dahil olmuş olsam da gelişimimi görmek benim için çok önemliydi. Bu…


What do you think about Armut and his first week performance?

I think overall Armut had a good performance. Against Astralis especially. I was very happy with the way he applied a lot of the concepts we have been working on. In that game he snowballed and extended his lead…


LEC takımlarından MAD Lions’ın koçu Mac ile Armut, takımının ilk hafta performansı ve takım olarak gelecek planlarıyla alakalı bir röportaj gerçekleştirdik.

Armut ve ilk hafta performansı hakkında ne düşünüyorsun?

Genel olarak Armut’un iyi bir performans sergilediğini düşünüyorum. Özellikle Astralis karşısında gösterdiği performans beni çok mutlu etti çünkü takım olarak çalıştığımız…


ŞL takımlarından fastPay Wildcats’in destek oyuncusu Farfetch ile ligin durumu, takımı ve kariyeri hakkında bir röportaj gerçekleştirdik.

Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats olmak üzere 3. Kez Holyphoenix ile alt koridor ikilisi olacaksınız. Holy-Farfetch ikilisini biraz anlatır mısın? Aranızdaki uyumun kaynağı ne?

Aslında 4. kez olacak, ilk olarak Dark…


LEC takımlarından Rogue’un nişancısı Hans Sama ile takımının ilk hafta performansı, yeni meta ve gelecek kariyer planları hakkında bir röportaj gerçekleştirdik.

Öncelikle bu haftayı 3–0 kapattığınız için tebrik ederim, güzel bir başlangıç yaptınız. Bir önceki sezondan farklı olarak takımınızda 2 yeni oyuncu yer alıyor. …

Invade

@invadesports

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store